Płatki z jogurtem greckim


Bądźmy szczerzy. Nikogo nie interesuje że jem zdrowe płatki z jogurtem greckim na śniadanie. Jestem zdecydowanie typem osoby hiper aktywnej cierpiącej na wieczny nadmiar energii. Kimś kto od samego rana pije zbyt dużo kawy, słucha zbyt głośno muzyki i czasem gra zbyt dużo w gry… .
Ostatnia wymiana mojego wysłużonego F12Z1E na sprzęt z grafiką Nvidia 1050 Ti Max-Q spowodowała że mogę cieszyć oczy takim oto stanem rzeczy:

To można skomentować jedynie w następujący sposób:

Wstawaj zesrałeś się

Mokry sen gracza który urodzonego w latach 80. Bywam staroświecki, więc moja definicja gier to Doom, Quake, Unreal Tournament i Age of Empires, a właśnie teraz mamy ich nowe wersje. Dostępny jest obecnie bardzo udany Quake Champions który polecam. Za darmo macie w wersji alfa Unreal Tournament. Natomiast tytuł który mi zapewnił póki co najwięcej godzin dobrej zabawy to Doom 2016! Yeah! Fucking Doom! No bullshit, just fucking killing!

Oczekiwanie na czwartą wersję serii Age of Empires umila mi także bardzo ciekawy singleplayer jakim jest Everspace który polecam… . Sami więc rozumiecie że udostępniony wczoraj, jeszcze gorący trailer Rage 2 od Bethesdy na miesiąc przed targami E3 bardzo mnie raduje. Wygląda na to że następne lata będą czasem intensywnych ultraszybkich FPSów w których decyzję trzeba podejmować z szybkością nanosekund. I tak samo jak Tinder nie jest portalem do znajdowania osoby z charakterem. Tak samo jak w FPSy nie gra się dla fabuły! Tu liczy się tylko dobra zabawa! Yeah!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *